Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane będą w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne działanie całego narządu.
Efektem może być polepszenie jakości życia jak również psychicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Gabinet ginekologa Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować wszystkie bolączki, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

szafka na buty

Problematyka mebli jest dziś atrakcyjna dla wszystkich posiadaczy mieszkań, biur ...